Загальноосвітня школа "Дивосвіт" з поглибленим вивченням англійської мови

Правила внутрішнього розпорядку для учнів

1.     Учні присутні у школі за 15 хв. до початку занять; у понеділок - за 20 хв.

2.     Присутність учнів на лінійці щопонеділка о 8.20 обов'язкова.

3.     Наявність змінного взуття для кожного обов'язкова.

4.     Для занять на уроці фізичної культури учням необхідно мати спортивний одяг та спортивне взуття.

5.     На уроці учень повинен мати необхідні підручники, зошити, щоденник, навчальне приладдя, виконувати вимоги вчителя.

6.     Всі учні зобов'язані берегти шкільне майно.

7.     Забороняється виносити шкільне майно з кабінету без дозволу вчителя.

8.     Під час навчальних занять забороняється користуватися мобільними телефонами.

9.     Не дозволяється виходити з кабінету під час занять без дозволу вчителя.

10.   Учням заборонено самовільно залишати приміщення школи до закінчення навчальних занять.

11.   У разі погіршення стану здоров'я, виникнення непередбачених обставин учень може залишити навчальний заклад лише з відома класного керівника та у супроводі батьків (осіб, які їх замінюють).

12.   У разі пропуску навчальних занять учню необхідно подати класному керівнику довідку від лікаря чи записку від батьків із зазначенням причини пропуску.

13.   Під час перерв учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.

14.   Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні школи без нагляду педагогічних працівників.

15.   Дані правила внутрішнього розпорядку є обов'язковими для виконання всіма учнями школи.