У міському конкурсі дитячого малюнку «На шлях я вийшла ранньою весною…» учень 1-А класу нашої школи – Черних Северин одержав ІІ місце в номінації «Графіка» (Вчитель – Дулюк Оксана Валеріївна)

Вчителі ЗШ "Дивосвіт" - Ганик Оксана Володимирівна та Яртим Тетяна Сергіївна стали одними із переможців конкурсу "Успішний вчитель".Вітаємо переможців!!!
В міській екологічній акції "Збережемо життя ялинці" в номінації "Краща різдвяна композиція" 2 місце здобув учень 1-А класу ЗШ "Дивосвіт" - Черних Северин (вчитель - Дулюк Оксана Валеріївна).​

Команда школи "Дивосвіт" у складі учнів 4-их класів отримала ІІІ місце в інтелектуальному конкурсі "Горішок". Вчителі - Соловйова Олена Олександрівна та Співак Віра Ярославівна.
У ІІ (міському) етапі ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, який відбувся 21 листопада 2015 року, учні ЗШ "Дивосвіт" - Коваль Дарина (3-А клас, вчитель - Голдій Наталя Степанівна) та Журба Вікторія (4-А клас, вчитель - Співак Віра Ярославівна) здобули 3 місце серед учнів 3-4 класів.
Вітаємо учня 3-Б класу Гаврилюка Сергія з успішним виступом на кваліфікаційному шаховому турнірі, який відбувся в приміщенні Львівської шахової академії 19 листопада 2016 року.
Серед 65 учасників Сергій зайняв високе 11 місце і виконав норму 1 юнацького (4) спортивного розряду з шахів.
Тренер-викладач шахів Прокопчук Я.І.

Успішний Педагог 2016 року!

Вітаємо вчителя початкових класів ЗШ "Дивосвіт" з перемогою у рамках реалізації Програми “Успішний педагог“ на 2016 рік.
   Ми пишаємося, що наша школа багата такими успішними та талановитими педагогами!!!